Horoskop na 2. prosincový týden: Kozorozi budou vtipní, Panny přinesou radost

Horoskop na 2. prosincový týden: Kozorozi budou vtipní, Panny přinesou radost
Největší vliv na nás tento týden bude mít úplněk v upovídaných Blížencích ze středy na čtvrtek, ovšem i pracovitý Kozoroh, který začne mít vliv na Merkur v úterý a na Venuši v pátek, nás bude provázet a radit nám prostřednictvím intuice, jak máme postupovat, abychom si splnili naše sny. Jak se vám zadaří tento týden?

Beran (21. března – 19. dubna)

Něco vám neustále bude vadit po celý týden, nejsilnější to však bude první dva dny a o víkendu. Je to z toho důvodu, že budete od lidí očekávat mnohem více, než vám mohou dát. Nic se nezlepší ani ve středu, budete extrémně přecitlivělí a budete mít tendenci se hádat.

Býk (20. dubna – 20. května)

Již v pondělí nebudete zahálet a popřemýšlíte, zda byste ve svém životě neměli něco změnit, abyste se stali spokojenějšími. Nejspíše se bude jednat o finanční záležitosti. Ve středu se o své finanční situaci dozvíte více. O víkendu budete dumat a zároveň pracovat, uděláte si však čas i na své přátele.

Blíženci (21. května – 21. června)

Budete nerozhodní již na začátku týdne, zároveň se k vám donese informace, kterou jste nečekali. Zřejmě se vám nebude chtít poslouchat. Ve středu vyrazíte za svými přáteli a zjistíte, co je nového. V pátek již budete mít jasno, co byste chtěli v životě změnit, a o víkendu na tom začnete pracovat.

Blíženci si vyrazí s přáteli a zjistí nějaké novinky. Zdroj: Ivanko80/ Shutterstock

Rak (22. června – 22. července)

Budete mít mizernou náladu již od pondělí. Nebude existovat nic, co by vás mohlo rozveselit – snad až na vymýšlení programu na celý týden, při němž byste se mohli zabavit. Ve středu budete přecitlivělí nejvíce. V pátek se to zlepší, budete zaneprázdněni sebepoznáním a sebeovládáním.

Lev (23. července – 22. srpna)

V pondělí vstanete s pocitem, že nejste doceněni. Vynasnažíte se proto, abyste se v očích ostatních ukázali jako hodný i zábavný člověk. Toto platí také v úterý. Ve středu budete hádaví a budete se snažit všem dokázat, že jste lepší. Od pátku budete pokračovat v plnění dobrých skutků.

Panna (23. srpna – 22. září)

Tento týden budete příliš sebekritičtí, což vám pomůže zlepšit vaše chování k ostatním lidem. Po celý tento týden budete kreativní a budete chtít dělat všem kolem sebe radost. Na práci nyní nepomyslíte ani o víkendu, spíše vyrazíte do společnosti a budete pátrat, co dobrého můžete pro ostatní vykonat.

Váhy (23. září – 23. října)

Setkání s rodinou je hlavním tématem prvních dvou dnů v týdnu a také víkendu. Navíc budete hodně upovídaní, budete se chtít seznámit s novými lidmi a také vyrazit někam, kde to ještě neznáte. Víkend se bude nést spíše v komediálním duchu, pobavíte svou rodinu.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Můžete být již od pondělí hodně hádaví, nicméně ačkoliv budete mít k hádkám velké sklony, uvědomíte si, že hádky ne vždy vše vyřeší, a budete se snažit zklidnit. Středa bude spíše mazlivého charakteru, můžete si najít dočasného partnera, nemáte-li zrovna žádného. O víkendu budete svým nejbližším říkat komplimenty.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Od pondělí vás opět naplno pohltí vaše dobrodružná nálada. Ovšem budete také hodně společenští, budete mít chuť říkat lidem, kteří kolem vás projdou, že jsou úžasní. To platí až do konce týdne s výjimkou středy, kdy nebudete mít příliš humornou náladu již od doby, kdy vylezete z postele.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

V pondělí a v úterý budete klaun celé společnosti. Budete rozesmívat lidi a bude se vám to líbit, obzvláště v rodinném či přátelském kruhu. Ve středu budete přesný opak předchozích dnů. Dlouho vám to nevydrží, o víkendu si opět zavtipkujete. Jen si dejte pozor, aby váš výstup nikoho neurazil.

Kozorozi, pro svůj humor budete pro okolí jako klauni. Zdroj: Ljupco Smokovski/ Shutterstock

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Po celý týden se budete zdržovat ve své minulosti. Popřemýšlíte o chybách, které jste udělali. Budete se snažit napravit všechny vaše chyby. Ve středu je více než pravděpodobné rande, při němž jen u polibků nezůstane. Od pátku si začnete plnit své sny.

Ryby (19. února – 20. března)

První dva dny v týdnu se budete cítit neúplní a budete se zdržovat pouze u lidí, u nichž jste si jisti, že se vás dokážou zastat a podpořit vás. Středa je skvělý den pro samotu a popřemýšlení o životě, zatímco o víkendu budete mít sklon k přílišné nudě.

Zdroj článku: