Andělská poselství na středu: Panny, travte více času se starými přáteli, Střelci, nezvýhodňujte se před ostatními

Andělská poselství na středu: Panny, travte více času se starými přáteli, Střelci, nezvýhodňujte se před ostatními
Andělé se nám snaží sdělit, že pocit prázdnoty, který občas pociťujeme, je odrazem naší vlastní mysli, neděje se ve skutečnosti. Máme-li nízké sebevědomí, vše se nám jeví temně, jako bychom na tento svět vůbec nepatřili. I s tímto se však dá něco dělat.

Nejlepším řešením je najít své hodnoty. Každý máme něco, na co jsme hrdí. Něco, co nás dělá tím výjimečným, nenahraditelným člověkem. Andělé důrazně doporučují, abychom na tento fakt nezapomínali, když se nám zrovna nedaří. Někdy však potřebujeme poradit, znovu nalézt ztracenou cestu. Přečtěte si andělská poselství, která jsou jednou z možností, jak tuto cestu opět nalézt.

Beran (21. března – 19. dubna)

Máte-li náladu dělat něco jiného než obvykle, směle do toho. Vaše velké plány jen čekají na to, až je naplníte. Setkání s přáteli, s nimiž jste se nedávno pohádali, ale také koupě věci, na kterou jste si dlouho šetřili, nyní nebude v nedohlednu. Ba naopak, všechna vaše rozhodnutí vám přinesou příjemný zážitek.

Andělská rada: Potřebuje-li někdo z vašich přátel pomoc při rozhodování, měli byste mu být nablízku. Vaše představivost, která se týká budoucna, by měla být využita, nikoli přehlížena.

Býk (20. dubna – 20. května)

V oblasti lásky cítíte tak intenzivní pocity, že se snadno promění v hněv, zjistíte-li, že si na vás vaše láska neudělá čas. I vy však potřebujete určité soukromí. Pokud vás dotyčný opravdu miluje, nikdy by neudělal nic, co by vám ublížilo. Zkuste proto zapracovat na větší důvěře, ať už jste ve vztahu či se jedná o váš další romantický úlovek.

Andělská rada: Kdykoli se ve vaší mysli objeví negativní myšlenky, řekněte si, že to nemusí být pravda, a vyrazte za zábavou, abyste tyto myšlenky vyměnili za příjemnější.

Blíženci (21. května – 21. června)

Někdy je těžké najít člověka, který by plně rozuměl tomu, jak se cítíte. Hledání je vyčerpávající a zdá se, že situace je beznadějná. Není to však pravda, tento člověk tu pro vás je, pouze vám dosud nezkřížil cestu. Vydejte se proto na lov za novými přáteli, najdete toho, koho hledáte.

Andělská rada: Pozitivní přístup k životu vás spojí s pozitivně naladěnými lidmi. Všechny chvalte, když se jim něco povede, a brzy lidí, kteří s vámi budou spřízněni, najdete hned několik.

Rak (22. června – 22. července)

Dokončování povinností vám zajistí lepší náladu. Je dobré vést si seznam úkolů, které chcete udělat, a odškrtávat si, co již máte hotové. Čím více toho bude, tím větší bude vaše snaha. Navíc spousta lidí bude šokována, jak jste vše mohli tak krásně stihnout, a o společnost nebudete mít nouzi.

Andělská rada: Máte-li pochybnosti, zda to všechno zvládnete, odsuňte je stranou. Právě ony vás totiž drží zpátky, znemožňují vám se soustředit a pobavit se tím, co děláte.

Napište si seznam úkolů a postupně si odškrtávejte ty hotové
Napište si seznam úkolů a postupně si odškrtávejte ty hotové | Zdroj: mohdizuan / Depositphotos

Lev (23. července – 22. srpna)

Váš život nemusí být temný a plný neustále se opakujících aktivit. Stačí být více společenští. Spíše než velké množství lidí však vyhledejte přítomnost jednoho zábavného člověka, který vždy bude vědět, jak vás rozveselit. Upřednostněte kvalitu před kvantitou.

Andělská rada: Můžete zároveň kreativně vyrábět různé předměty. Váš nový přítel jistě ocení společně strávený čas. Pobavíte se svými neúspěchy a budete sdílet radost, když se vám něco povede.

Panna (23. srpna – 22. září)

Přátelé, kteří vás již omrzeli, vás ještě mohou lecčím překvapit. Máte-li rozbouřené emoce, je dobré trávit čas s někým, kdo je na vaše nálady zvyklý a dobře ví, jak v takové situaci reagovat, aby vás nenaštval ještě více. Toho lidé, které znáte kratší dobu, schopni prozatím nejsou.

Andělská rada: Projevte vděčnost všem, kteří vás podporují. Společná večeře u vás doma je skvělým začátkem, jak ostatním říci, že je stále máte rádi.

Váhy (23. září – 23. října)

Ukazovat na všechny kolem sebe, zatímco hledáte viníka současné situace, je nesprávné. Dá se říci, že lžete sami sobě, neboť i vy máte na tom, co se stalo, svůj díl viny. Ačkoli si myslíte, že jste všechno udělali správně, nemusí to tak být. Zamyslete se a zhodnoťte situaci objektivně.

Andělská rada: Mějte větší zájem o druhé lidi, o jejich pocity a myšlenkové pochody. Jakmile vše zjistíte, zachovat se podle toho, jaký si představujete výsledek, bude mnohem jednodušší.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Nechali-li jste si nějakou práci na dnešní den, nebudete vůbec naštvaní. Ukáže se, že vůbec neubíhá tak rychle, jak jste si představovali. Nenechávejte ji však na potom a snažte se ji co nejdříve dodělat bez dalších průtahů. Přemýšlení o snížené kvalitě vašeho života je lživé a navíc vás zdržuje od práce.

Andělská rada: Váš život vždy stál za to. Pouze ve chvílích, kdy jste vystaveni nadměrnému stresu, si myslíte opak. Udělejte si seznam skutků, na které jste hrdí, a vraťte se k němu, kdykoli budete potřebovat.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Spolupracujete-li s někým, ať už na novém projektu či pouze společně uklízíte, je důležité udělat vše pro dosažení pozitivního výsledku. Ujistěte se, že jste většinu dřiny nepřenechali druhému člověku. Pokud jste to udělali, není divu, že nestíhá nebo svůj díl neudělal pořádně.

Andělská rada: Než abyste pouze kladli nároky, jděte ostatním příkladem. I oni jsou z masa a kostí, nikoli z drátů. Nastolte ve svých vztazích opravdovou spravedlnost.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Konání dobrých skutků pro rodinu může snadno napravit pochroumané vztahy. Než se začnete rozčilovat, že všichni jsou opět proti vám, zkuste zjistit, co druhým udělá radost. Pokud to nejsou úplní sobci, ocení vaši snahu a pozornost vůči nim a váš skutek vám pravděpodobně oplatí.

Andělská rada: Naučte se nacházet milá slova i v situacích, které šíření lásky znemožňují. Dejte rodině vědět, že chápete, že jejich emoce trochu zatemnily jejich mysl a oni jednali tak, jak jednali.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Lidé mají svých problémů dost. Máte toho tolik na srdci, ale zdá se, že vás nikdo neposlouchá. Zkuste své oblíbence, u nichž si myslíte, že by vám mohli naslouchat, pozvat do soukromí, a sdělte jim všechny své plány a myšlenky. Napřed jim nabídněte občerstvení.

Andělská rada: Poskytnete-li své návštěvě luxus, bude vám ochotna naslouchat mnohem intenzivněji. Následná zpětná vazba bude podle toho vypadat, bude mnohem podrobnější než za normálních okolností.

Ryby (19. února – 20. března)

Za své finance nesete zodpovědnost pouze vy sami. I kdyby někdo prosil, ať mu půjčíte, stále je jen vaše rozhodnutí, zda dotyčnému vyhovíte či nikoli. Ukazovat prstem na ostatní dokáže kdekdo, jedině člověk se srdcem na správném místě a se skutečnými hodnotami dokáže svalit vinu na sebe.

Andělská rada: Převezměte zodpovědnost za své vlastní činy. Nečekejte na názor ostatních, prostě začněte jednat podle nejlepšího uvážení. Můžete zalitovat, ale také zajásat.

Zdroj článku:
  • Autorský text