Váhy vyberte si: Ty nejlepší partnerské vztahy podle znamení
Foto: Autor: chairoij / Shutterstock.com

Váhy vyberte si: Ty nejlepší partnerské vztahy podle znamení

Váhy vyberte si: Ty nejlepší partnerské vztahy podle znamení Další fotografie v galerii >
Foto: Autor: chairoij / Shutterstock.com
Elegantní Váhy, vždy sladěné, uhranou svým úsměvem a příjemným vystupováním. Umí partnerovi dodat sebedůvěru a doslova ho okouzlit svým šarmem. Váhy touží po životě plném lásky, krásy a harmonie, ale dlouho váhají a hledají lásku nejlépe na celý život.

Kozoroh – Váhy: Láska až na věky

Váhy budou Kozoroha přitahovat svou jemností a kultivovaností. Chce-li se Váha usadit, Kozoroh je výborný partner na celý život. Ti dva si budou mít stále o čem povídat, budou se spolu často smát a chodit do společnosti. Kozoroh Váze pomůže uhlídat finance a Váha naučí Kozoroha kreativitě. Chvíli jim bude trvat, než se pochopí, ale když se to podaří, je to láska na celý život.

Blíženci – Váhy: Přátelé nebo milenci?

Milostný vztah se vyvine pravděpodobně z přátelství, které dlouho zraje. Spojují je jejich intelektuální zájmy a chuť si vyjít do společnosti. Divadlo, jazzový klub nebo literární večer, to jsou místa, kde by se Váhy s Blíženci mohli potkat.

Býk – Váhy: Romantický vztah

Klidný a důstojný Býk ocení eleganci Váhy a společně tak vytvoří krásný a harmonický domov. Zatímco Váha bude Býka trochu tahat od pracovních povinností, Býk svou praktičností Váhu udrží při zemi. Čeká je opravdu vyvážený harmonický vztah. 

Střelec – Váhy: Vášniví milenci

Tak tady to bude opravdu jiskřit. Lehkost a hravost je pro tento pár typická. Svým humorem dokáží nakazit všechny své přátelé. Budou spolu plánovat dobrodružné akce, cestovat a prostě si užívat života. 

Vodnář – Váhy: Harmonický pár

Vodnář ocení eleganci a smyslnost Váhy a dokáže ji inspirovat svou originalitou a výřečností. Váhy Vodnáře trochu zabrzdí ve věčném filozofování svým šarmantním humorem. Tihle dva se spolu budou náramně bavit. 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy