Tipy na jednodenní a víkendové výlety do zahraničí
Foto: Autor: Calin Stan / Shutterstock.com

Tipy na jednodenní a víkendové výlety do zahraničí

Tipy na jednodenní a víkendové výlety do zahraničí Další fotografie v galerii >
Foto: Autor: Calin Stan / Shutterstock.com

Chcete vyrazit do zahraničí, ale nemáte na to dostatek času? Nevadí, na některá místa se můžete podívat i během jednoho dne. Ráno dřív vstanete, celý den si užijete a ve večerních hodinách se vrátíte s pocitem spokojenosti.


Jednodenní výlet v nákupním centru PRIMARK

Spousta cestovních kanceláří tento zájezd organizuje. Primark je obrovské nákupní centrum, kde toho levně nakoupíte hodně. Najdete tam spodní prádlo, pyžama, dámské, pánské i dětské oblečení, boty, ale také věci do domácnosti. Když si to přepočítáte na koruny, vyjde to levně.

Vánoční Vídeň

Vánoční čas, trhy, zima, sníh a hlavně vánoční nálada. Vídeň vás dokonale navnadí na Vánoce. Paní průvodkyně vás provede po nejzajímavějších památkách Vídně, ukáže vám významné budovy a celé odpoledne nasáváte vánoční vůni. Vyzkoušet můžete gulášovou polévku v chlebu, jahody zalité čokoládou a mnoho dalšího. Můžete zde nakoupit i různé dárky pro rodinu a kamarády.

Víkendový wellness víkend v Trenčíně

Odpočinek – to je hlavní důvod, proč si sem musíte zajet. Magnus hotel nabízí skvělé ubytování, výborný personál a také úžasné wellness služby. Velkým plusem je možnost vybrat si vířivku na pokoji. To si odpočinete na maximum. V suterénu je pak několik druhů saun – finská, švédská, bylinková, parní, na druhou stranu se můžete i ochladit v ledové jeskyni. V budově je také restaurace, kde se skvěle najíte. Večer si můžete zahrát bowling. Kdo má rád hrady a zámky, může vyrazit na Trenčínský hrad, ze kterého je výhled na celé město.

Komu nestačí Slovensko, může vyrazit do Itálie!

Ležení na pláži, koupání v moři a prohlídka Benátek. Tohle se dá taky během víkendu stihnout. První den večer vyrazíte, cesta autobusem zabere celou noc. Vyhlášené letovisko Lido di Jesolo se může pyšnit krásnými plážemi, mnoha obchody i restauracemi. Zde strávíte celé dopoledne a ještě část odpoledne, v podvečer se přesunete do Benátek, kde si prohlédnete krásné historické centrum.

I když máte málo času, neváhejte a vyrazte do zahraničí!

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy