Sen o kolegovi z práce
Foto: ESB Professional / Shutterstock

Sen o kolegovi z práce

Výkladem snu o kolegovi z práce je vaše skrytá touha, kterou se bojíte dát najevo. Také může ukazovat na vaše skryté talenty, které jste ještě neobjevili, nebo jste zatím neměli odvahu pracovat s nimi.

Snář říká, že sen o kolegovi také předznamenává určité pokušení, kterého byste se mohli dopustit. Dejte pozor, aby vám neznepříjemnilo život.

Sen o kolegovi z práce vám říká, že k vám přijdou změny ve vašem osobním životě.

Jestliže jste během snu o kolegovi z práce zažívali nepříjemné pocity, máte pravděpodobně napjaté vztahy ve svém pracovním týmu, zažíváte v práci nějaké konflikty, nebo máte problémy se svým šéfem. Zkuste nechat své pracovní problémy na prahu dveří svého zaměstnání a více relaxujte. Pokud to nepomůže, možná je na čase přemýšlet o změně zaměstnání.

Skutečnost, že se vám ve snu objevují vaši kolegové z práce znamená, že v brzké době vyřešíte složité problémy.

Pokud váš kolega ve snu rozbil nádobí, můžete očekávat potíže v zaměstnání.

Sen o bývalém kolegovi

Když se vám zdálo o bývalém kolegovi, budete mít úspěch v řešení složitých pracovních problémů. Pokud se vám zdálo o bývalé kolegyni, čeká vás postup v kariérním žebříčku.

Jestliže žena snila o kolegovi z práce, znamená to, že k ní v brzké době přijde milostný vztah. Nemusí jít ale o muže, o kterém žena snila.

Sen o sexu s kolegou

Pokud se vám zdálo o sexu s kolegou, neznamená to, že k tomu zaručeně dojde. Sen vám ukazuje, že na pracovišti panuje rivalita a soutěživost.

Sen o drbech v práci

Když se vám zdálo o tom, že jste byli zdrojem drbů v práci, neznamená to, že to tak bude i v realitě. Vypadá to, že ale budete drby roznášet. Zkuste se tomu vyvarovat, může se to velmi rychle otočit proti vám.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy