Povaha podle barvy? Je vaše oblíbená barva žlutá? Co to o vás vypovídá?

Povaha podle barvy? Je vaše oblíbená barva žlutá? Co to o vás vypovídá?
Žlutá je nejšťastnější barva. Můžete s ní zářit jako sluníčko, je jasná a zářivá a evokuje pozitivní emoce. Jedná se o nejjasnější ze všech barev.

Máte žluté auto?

Pokud jezdíte ve žlutém autě nebo nosíte žlutou barvu, máte zábavnou a hravou osobnost. Rádi děláte věci jinak než ostatní. Nepotřebujete se za každou cenu přizpůsobit normám společnosti. Jste nekonvenční osobnost, možná extrovertní, ale může se za tím skrývat pouze touha po jedinečnosti.

Pokud jezdíte ve žlutém autě, máte zábavnou a hravou osobnost, zdroj: WeAre / Shutterstock

Jaká je vaše osobnost, pokud máte rádi žlutou?

Jste velmi kreativní. Často přicházíte s novými nápady a máte veselou povahu. Jste perfekcionista a někdy máte tendenci být arogantní. Jste plni energie a vaše impulsivita schopnost okamžitě jednat, když je potřeba, vám může pomáhat i v zaměstnání.

Máte náskok v oblasti kariéry

Jste chytří, využíváte hodně svou mysl a jste otevřeni novým nápadům a možnostem. Vše ale řešíte hlavou a srdce tolik nezapojujete. Vaše mysl je tedy neustále v plném nasazení, analyzujete a užíváte si duševní výzvy. V komunikaci jste také výjimeční a vaše nápady mají hlavu a patu. To vám dává obrovský náskok v oblasti kariéry. Dejte si ale pozor, aby vaši osobnost ostatní nepovažovali za arogantní a snobskou, ani vy nejste neomylní.

Jste spontánní a plní nápadů, ale pokud narazíte na osobnost, která s vámi nesouhlasí, nebo podle vás dělá věci jinak, než byste potřebovali, je zle. Ideální stav je pro vás obklopit se podobně smýšlejícími lidmi, kteří mají stejné názory a styl komunikace.

Je vaše oblíbená barva žlutá? Jste spontánní a plní nápadů, zdroj: Pixel-Shot / Shutterstock

Pozor na arogantní chování

Lidí, kteří mají rádi žlutou, se mají tendenci chovat lstivě, bývají tvrdohlaví a arogantní. Někdy si o sobě myslí, že ví všechno, a na ostatní se dívají shora. Ačkoliv dokážou vydělat peníze, umí je také velmi rychle utratit za zbytečnosti, jelikož si rádi užívají života. Na to si dejte pozor, nemusí se vám to vyplatit.

Nemáte rádi žlutou?

Naopak pokud vám žlutá vadí, nemáte rádi změny nejste příliš otevřeni novým možnostem. Naopak jste emotivní a citlivý člověk, kterému změny vadí. Jste oběma nohama pevně na zemi a pokud nějaký nápad není prověřený, rozhodně do toho nejdete.