Články a texty jsem začala psát během studia a psaní se brzy stalo mým koníčkem, který postupně přerůstá v profesi.

Jako zdravotní sestra jsem vždy pečovala převážně o lidské tělo, ale péče o lidskou duši je neméně důležitá. Nemocného a sklíčeného člověka vlídné slovo vždy rozzáří. Začala jsem se hlouběji zabývat osobním rozvojem, meditacemi, ezoterikou a horoskopy, které mohou přinést lidem nový vhled na problém a jsou nástrojem, díky kterému se může daná osoba posunout dál. V situaci, kdy nevíme jak pokračovat a nemáme se s kým poradit, nám může pomoci jakýkoliv malý impuls nebo náznak, který nám ukáže další směr cesty. Spoustu let se zabývám studiem znamení zvěrokruhu a čínským horoskopem.

Své studium jsem aktuálně obohatila o další a méně obvyklé typy horoskopů. Naše počínání je velmi úzce spjato se znamením zvěrokruhu, které je ovlivněno mnoha dalšími aspekty, jako je například hodina našeho narození nebo znamení čínského horoskopu. Prostřednictvím horoskopů, které pro vás připravuji, se snažím přenášet pozitivní vibrace a hlavně naději, že na každý postoj a problém můžeme najít řešení. Nesmíme ztratit zdravý rozum a vědomí, že nic nekončí a každá situace se dá vždy někam posunout. A to směrem, který pro nás bude přínosný. Připravuji pro vás také články o úplňcích, kterým každý měsíc vládne jiné znamení zvěrokruhu a které ovlivňují jiné orgány a různé oblasti našeho života.

Aktuálně pro vás připravuji horoskopy z rodičovské dovolené, kterou trávím se svou prvorozenou dcerkou. Ta aktuálně naplňuje veškerý můj volný čas, ale pokud si najdu prostor sama pro sebe, zabývám se meditacemi, cvičením, čtením a vařením dobrot pro rodinu.