U Mobil Pohotovosti ušetříte na nejlepších Samsungách 10 tisíc

U Mobil Pohotovosti ušetříte na nejlepších Samsungách 10 tisíc

S příchodem slunečného října spouští Samsung se svým partnerem Mobil Pohotovost nové akce a společně zatraktivňují ceny smartphonů, tabletů nebo třeba chytrých hodinek.

Absolutně nejvýhodnější nabídky přitom padly na vůbec ty nejlepší telefony, které Samsung nabízí. Díky bonusu, který získáte při prodeji starého telefonu nebo jiného chytrého zařízení, na nich totiž ušetříte až 10 000 Kč. Pojďme se podívat, které smartphony se nyní nejvíce vyplatí.

Bonus 10 tisíc na nejlepší skládačku

Pokud hledáte tu nejlepší možnou nabídku a zároveň se vám líbí skládačky od Samsungu, máte vyhráno. Speciálně u Mobil Pohotovosti totiž pořídíte ten nejlepší Samsung Galaxy Z Fold5 díky výkupnímu bonusu o 10 tisíc levněji, tedy za 34 990 Kč (běžně 44 990 Kč). Lákavá nabídka však padla i na dalšího ohebného atleta Galaxy Z Flip5, který zase pořídíte o 5 tisíc výhodněji, a to už za 23 490 Kč (běžně 28 490 Kč). 

Ohebné smartphony Samsung Galaxy Z Fold5/Flip5 najdete na tomto odkazu mp.cz/samsungnovinky.

Zdroj: MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o.

Samsung Galaxy S23 už za 17 990 Kč

Dáváte-li ovšem přednost klasickým telefonům, velmi výhodně lze získat i aktuální vlajkovku Samsung Galaxy S23. Tu totiž pořídíte už od 17 990 Kč, což je vzhledem k nejlepším možným parametrům Galaxy S23 velmi atraktivní cenovka. 

Hodinky už za 5 490 Kč a tablet o 10 tisíc výhodněji

Neméně výhodná nabídka padla i na chytré hodinky. Aktuální šestou modelovou řadu Samsung Galaxy Watch nyní pořídíte s až třítisícovým bonusem a navíc k hodinkám dostanete i nabíjecí stojánek jako dárek. Galaxy Watch6 vás tak vyjdou na 5 490 Kč (běžně 7 490 Kč) a Galaxy Watch6 Classic zase na 7 490 Kč (běžně 10 490 Kč). 

Za parádní peníze pořídíte i nově představené tablety. Nejen, že jsou až o 10 tisíc výhodnější, ale získáte k nim i luxusní pouzdro s klávesnicí jako dárek. Hodinky a tablety Samsung najdete právě zde.

Zdroj: MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o.

 

Autor: Komerční článek

Novinky