V současné době žiji a pracuji v Praze. O sobě můžu říci, že jsem velmi aktivní člověk, který nerad odpočívá a neustále se věnuje nějaké kreativní činnosti. Jsem velmi pracovitá, spolehlivá a přání klienta je u mě hned na prvním místě.

Časově jsem velmi flexibilní a psaní článků, příspěvků a knih je mým obrovským koníčkem, kterému se ráda věnuji i ve svém volném čase a na 100 procent. Práce je pro mě zároveň můj zájem a odpočinek. Ve volném čase také navštěvuji vzdělávací semináře a webináře, jelikož zastávám názor, že člověk se má stále co učit. Již přes 4 roky se věnuji psaní odborných článků na různá témata, nejčastěji z oblasti historie, cestování, reklamy, vaření a volnočasových aktivit. Historie je oborem, který jsem vystudovala, proto se zaměřuji na články s dějepisnými tématy.

Zabývám se však také psaním horoskopů, konkrétně výkladem z tarotových karet. Právě téma historie, ale zároveň i mystiky a okultismu, je mi velmi blízké. Také vás někdy fascinovaly věci, které se staly v minulosti a zajímaly věci, které teprve přijdou? Ono propojení vědy a mystiky je opravdu úžasné. Nebylo by báječné alespoň trochu nahlédnout pod pokličku naší budoucnosti? Zkušenosti však mám i s jinými tématy, jelikož se ráda učím a přijímám nové výzvy. Ve svém volném čase se ráda věnuji cestování po České republice i celém světě, plánováním výletů a psaní cestopisů.

Cestování miluji a je smyslem mého života! Dále ráda peču, vařím a zabývám se foodstylingem a fotografií, píši blog plný chutných receptů a nápadů do kuchyně. Všechny mé koníčky se snažím propojit i svou prací, abych na vše měla dostatek sil.