Malé, velké, do ruky, přes rameno –⁠ zkrátka nepostradatelné kabelky!

Malé, velké, do ruky, přes rameno –⁠ zkrátka nepostradatelné kabelky!

Některé z nás jich mají plný šatník, jiné zase pár exemplářů, ale rozhodně má alespoň minimálně jednu každá z nás. Praktické pomocnice zvané kabelky nám dělají radost každý den. Schováme do nich nezbytné kapesní potřeby a navíc budou naše oči oblažovat nadčasovým designem. Ať už máte slabost pro kabelky přes rameno, do ruky, crossbody, či batohy, jedno je jisté. Během mžiku si získají vaše srdce!

Kabelky k nám ženám zkrátka patří. Díky jejich rozmanitým stylizacím můžeme jakýkoli outfit sladit k dokonalosti. Výraznější kabelka oživí jemný outfit laděný do jednoho odstínu, jednobarevná zase sjednotí ten výraznější. Máte hodně věcí? Není problém. Velká dámská kabelka pojme třeba i tablet či formát A4. Můžete tak mít své studijní nebo pracovní materiály pěkně pohromadě. Pokud jdete na schůzku či třeba do divadla, vaše kapesní potřeby hravě uschová malá dámská kabelka, která je ideální na volný čas.

Který typ kabelky vám učaruje?

Pokud si lámete hlavu, jaký typ dámské kabelky ke svému outfitu zvolit, zde vám představíme nejoblíbenější modely, se kterými se nejčastěji setkáte. Kabelka přes rameno je vhodná na každodenní nošení do práce i na volný čas. Zkuste obléct petrolejové šaty a černé boty. Černá kabelka doladí výsledek k vaší spokojenosti a okolí si také přijde na své!

Kabelka crossbody vám zase zajistí volné ruce a jen tak vám z ramene nesjede. Chystáte se na koncert či na pochůzky ve městě? Tato dámská kabelka do kříže spolu s legínami a maxi svetrem zvedne mexickou vlnu obdivu! Ke společenským šatům zase využijete elegantní dámské psaníčko. Dámské boty sladěné s psaníčkem dodají společenskému outfitu jednotnost a společně s vámi jednoznačně zazáří!

Praktické batohy i ledvinky se v šatníku neztratí

Nejen kabelky, ale také batohy či ledvinky jsou nedílnou součástí naší garderoby. Batohy jsou praktické na výlet i do práce. Schováte do nich pohodlně svačinu i krabičku s obědem. Dámské ledvinky zase upotřebíte třeba na festivalech. Díky zapnutí křížem přes rameno zaručí také vyšší ochranu proti případným nenechavcům, kterým by se zachtělo vašich cenností. Budete mít vše pěkně pod dohledem!

Zdroj: Remonte a Rieker

Ženami milované kabelky seženete v pestré nabídce na Rieker-eshop.cz. Rozmazlete se a doplňte svůj šatník o tento nepostradatelný a praktický doplněk!

Autor: Komerční článek

Novinky