Magazín Kinotip2 přináší pohled do zákulisí světa filmu, seriálu a hollywoodských hvězd
Foto: Kinotip2.cz

Magazín Kinotip2 přináší pohled do zákulisí světa filmu, seriálu a hollywoodských hvězd

Magazín Kinotip2 je dalším ambiciózním projektem pod hlavičkou společnosti Single Queen s. r. o. Co přináší?

Kdo stojí za magazínem Kinotip2

Svět filmu přitahuje miliony fanoušků. Lesk Hollywoodu má svou nezaměnitelnou atmosféru. Filmy přinášejí zábavu, poučení i silné příběhy, které nás nutí se dojmout.

A o tom všem, a ještě o mnoha dalších zajímavostech píše právě nový internetový magazín Kinotip2. Redakci tvoří zapálený tým zkušených redaktorů, kteří přinášejí aktuální novinky ze světa filmu. Celou sestavu tvoří osobnosti, které mají přehled o dění ve filmu a kultuře. O svém zaměření tedy píší profesionálně a zároveň s nadšením.

Včas se tak díky těm, kteří mají přehled, dozvíte, na který nový film zajít do kina, co z televizního programu si nenechat ujít, které filmy se teprve chystají a co právě dělají oblíbené hvězdy. A to jak v práci, tak i v soukromí. Svůj prostor na webu rovněž dostávají televizní pořady v podobě soutěží a reality show.

Co dělá tým Kinotipu2 a jak

Kinotip2 si klade za cíl přinášet objektivní informace. V rámci vyváženosti tak redaktoři píší i o filmech, seriálech či pořadech, které za zhlédnutí naopak ani trochu nestojí. Rovněž se tak magazín nestydí otevřeně hovořit ani o skandálních kapitolách ze života slavných hereckých osobností.

Nové články přibývají pravidelně a jsou přehledně rozděleny do jednotlivých rubrik. Případně můžete při prohledávání jednotlivých témat na webu využít chytrý systém štítků, který propojuje ještě lépe články, které spolu tematicky souvisí.

Zajímá vás něco konkrétního? Stačí využít vyhledávání skrze štítky. Kýženou informaci na webu s vysokou pravděpodobností najdete. Právě šíří zaměření patří Kinotip2 mezi současnými českými tematicky orientovanými magazíny k unikátním.

Ať už hledáte články zajímavé, zábavné nebo informující objektivně o současném filmovém dění, na webu Kinotip2 zaručeně najdete téměř vše.

Zajímavé rubriky

Filmy podle skutečné události

Herci ze světa i z ČR

Herečky ze světa i z ČR

Seriál Ulice

a mnoho dalších zajímavých rubrik...

Autor: Komerční článek

Novinky