Mé jméno zde můžete potkat především u článků, které se zaměřují na výklady z karet pro jednotlivá znamení.

Jak jsem se k tomuto koníčku vlastně dostala? Výklady z karet a nejrůznější tajemné věci mě lákaly již od dětství. Ráda jsem si s kartami hrála, ale nijak zvlášť jsem se jim nevěnovala. Do mého života přišly hned několikrát, ale většinou jen na chvíli. To se ale změnilo před několika lety. Prošla jsem si velmi náročným obdobím, kdy jsem přišla o bydlení, práci, lásku a bojovala několik let s nepříjemnou nemocí. Tato situace mě dostávala na kolena a já hledala útěchu všude, kde se jen dalo. A tak jsem opět narazila na tarotové karty.

Díky nim jsem získala zcela nový pohled na svou aktuální situaci. Pomohli mi otevřít oči a uvědomit si, že možností je v životě opravdu mnoho. Vykládala jsem si velmi často a své znalosti stále prohlubovala. NeA jak si mě vlastně můžete představit? Rozhodně nejsem žádná žena zahalená v černé (i když je pravda, že černou barvu miluju, především pro její zeštíhlující účinky) a s kočkou na hrbu.

Jsem mladá žena, která už lehce překročila třicítku, která miluje svoji rodinu, vodu a přírodu. Zároveň ale ráda ocením večírek, nebo tanec a zábavu ve společnosti přátel. Jsem obyčejná žena, která si našla lehce neobyčejnou zábavu.trvalo to dlouho a začala jsem vykládat také lidem v mém okolí. Nakonec dokonce i lidem zcela cizím. Další velkou náhodou a zásahem štěstěny jsem se také dostala k možnosti psát nejen tyto řádky, ale ostatní články.

A jak si mě vlastně můžete představit? Rozhodně nejsem žádná žena zahalená v černé (i když je pravda, že černou barvu miluju, především pro její zeštíhlující účinky) a s kočkou na hrbu.
Jsem mladá žena, která už lehce překročila třicítku, která miluje svoji rodinu, vodu a přírodu. Zároveň ale ráda ocením večírek, nebo tanec a zábavu ve společnosti přátel. Jsem obyčejná žena, která si našla lehce neobyčejnou zábavu.Závěrem bych ráda dala jednu radu lidem, kteří čtou mé články. Karty jsou pravdivé a nelžou.

Nezapomínejme ale, že spíše než o striktní předpověď budoucnosti se jedná o jeden úhel pohledu a varování, co by se mohlo stát, pokud nezměníte své postoje a chování.